Епоксидна смола для стільниць із затверджувачем. Комплект-0,625 кг
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 517-0492-СТ-0,625
450 ₴/комплект
Мінімальне замовлення — 2 комплекти
Показати всі оптові ціни- +380 (98) 541-18-20
Епоксидна смола CHS-Epoxy 517 з затверджувачем TELALIT-0492 для стільниць.
Найпопулярніший склад для пошарового заливання швидкого первинного затвердіння (24 години), для отримання будь-якої товщини заливного виробу без видимих міжшарових слідів.
Товщина заливного шару — не більш ніж 1 см
Час заливання подальшого шару через 2-3 години, з можливістю заливання нескінченної кількості шарів, не чекаючи затвердіння попереднього.
Час первинного затвердіння — 24 години
Пропорції змішування
TELALIT-0492 зі смолою Epoxy 517: (25 х 100) тобто 25% затверджувача від ваги або об'єму смоли.
Епоксидна смола CHS-Epoxy 517. Виробник: SPOLCHEMIE, Череська республіка.
Постачається в бочках вагою 200 кг. Можливе фасування в герметичну пластикову тару від 0,5 кг.
Епоксидна смола CHS-Epoxy 517 найчастіше застосовується як найдоступніший спосіб виготовити об'ємний виріб зі склопластику, як відразу готовий після відливання у форму, так і з можливістю подальшого оброблення різанням і шліфуванням.
Під час зберігання за нормальної температури Епоксидна смола CHS-Epoxy 517 повністю зберігає свої властивості впродовж не менш ніж 12 місяців. Епоксидне з'єднання складається з двох компонентів, які під час змішування вступають у реакцію полімеризації. Компонент, що викликає цей процес, називається затверджувачем.
Вивірювач TELALIT-0492 для виготовлення об'ємних виробів
TELALIT-0492 використовується для затвердіння відповідних типів епоксидних смол за температури середовища, що оточує, головно з бездоганною якістю поверхні та вимогами до зовнішнього вигляду, а саме ОТСУТТВІЇ ЖІЛТИЗНИ.
Універсальний затверджувач для CHS-EPOXY епоксидних систем із середньою довговічністю за стандартних температур/хв. 15 град. С.
Характеристика продукту
TELALIT 0492 — модифікований аміновий затверджувач на основі циклоаліфатичного поліаміну.
Властивості продукту
- В'язкість (230 C) 20-35 mPa.s DIN 53015
- Амінне число: 550-600 mg KOH/g PI 627/915
- Водневий еквівалент Min. 49 g/mol
- Колір Max. 3 Gardner ISO 4630-2
TELALIT 0492 має зберігатися в сухих приміщеннях, далеко від джерел високої температури, переважно в оригінальних, герметично закритих контейнерах. За дотримання цих умов і за підтримуваної температури 5-25 °C термін зберігання — максимум 12 місяців із моменту виробництва.
Рекомендації щодо застосування
Найбільш часто епоксидні смоли застосовуються як епоксидне клею, просочувального матеріалу разом зі склотканиною для виготовлення та ремонту різних корпусів (човники, елементи кузова автомобіля тощо) або виконання гідроізоляції приміщень (пол і стіни підвальних приміщень, басейни), а також як найдоступніший спосіб виготовити виріб зі склопластику, як відразу готовий після відливання у форму, так і з можливістю подальшого оброблення різанням і шліфуванням.
Використання епоксидної смоли як епоксидного клею найпростіше, більшості воно добре знайоме з продаєтьсяних коробках з епоксидним клеєм ЕДП, що складається з епоксидної смоли ЕД-20 і затверджувача ПЕПА. Змішування смоли з затверджувачем у цьому разі зазвичай відбувається в вкрай невеликих обсягах (кілька грамів), тому перемішування відбувається за кімнатної температури та не викликає ускладнень, а точність пропорції затверджувач/ смола не така важливе (стандартна пропорція — 1:10, допустиме пристойне передозування затверджувача, аж до 1:5).
Зовсім інша справа, коли необхідно приготувати для роботи великий об'єм смоли з затверджувачем, хоча б кілька кілограмів. Ця операція сильно відрізняється від приготування кількох грамів епоксидного клею, що часто викликає здивування клієнтів, які неодноразово користувалися епоксидним клеєм у побутових цілях, але під час роботи з досить великим об'ємом смоли зіткнулися з труднощами.
Ще складнішою справою є виготовлення досить масивного виробу зі смоли (тобто фактично виготовлення склопластику), яке має бути, наприклад, досить прозорим, чистим, не містити бульбашок повітря, рівномірно вивернути в товщі та поверхнею.
Технологія роботи зі смолою
Реакція смоли з затверджувачем незворотна, настійно рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках.
Для успішного перемішування смоли з затверджувачем, смолу бажано нагріти до температури вище кімнатної, щоб вона стала менш в'язкою. Для смоли, яка може кристалізуватися під час зберігання, необхідно переконатися, що вона прозора, не мутна, в іншому разі нагріванням до 40-50 °C та інтенсивним перемішуванням повернути її в прозорий стан.
Для нагрівання смоли зручно використовувати «водяну лазню» — опустити ємність зі смолою у воду температурою 50-60 °C і помішувати для рівномірного нагрівання. Внимание! Уникайте потрапляння води в смолу. Уникайте нагрівання смоли до температури вище ніж 60 °C. У разі перегрівання можливе «закипання» смоли, смола стане матово-білою й покриється піною — така смола непридатна до використання.
Застосування затверджувача
Вивержувач необхідно лити в смолу, дуже повільно, постійно перемішуючи. Сильна передозування затверджувача навіть тимчасово в частині ємності може призвести до «закипання» смоли (смола стане матово-білою й покриється піною), у цьому разі вся смола буде зіпсована. Необхідно мати на увазі, що процес змішування смоли з затверджувачем екзотермічний (виділяється тепло), смола буде нагріватися. Іноді в процесі додавання затверджувача або відразу після закінчення змішування виникає лавастий процес — смола дуже швидко нагрівається і практично моментально «встає» (затверджує). Точна причина цього невідома, можливо, це пов'язано з переозуванням затверджувача та занадто високою вихідною температурою смоли.
Життєздатність суміші смоли з затверджувачем зазвичай 30 хвилин — 1 година (це сильно залежить від температури смоли, типу затверджувача та його кількості; можна досягти й більшого часу).
затвердіння виробу
Після закінчення робіт виріб рекомендується спочатку затвердити за температури, яка трохи перевищує кімнатну. Упродовж 2-3 годин відбувається т.ін. затвердіння «до відлипання» (первинна полімеризація), після чого, якщо є така можливість, виріб можна нагріти — до 50-60 °C, що дасть змогу закінчити процес затвердіння за 5-6 годин. За кімнатної ж температури повна полімеризація може продовжитися кілька діб (до 7 днів, згідно з нормами), а в окремих випадках може так і залишитися липкою
Якщо необхідна більша товщина, матеріал зазвичай накладає шарами, чекаючи первинної полімеризації попереднього шару перед нанесенням наступного. Процес дещо ускладнюється, якщо необхідно виготовити об'ємний виріб зі смоли (склопластик). Проблемою може стати наявність бульбашок повітря в смолі. Частково від них можна позбутися нагріванням і перемішуванням смоли, для гарантованого досягнення результату рекомендується використовувати вакуумний формувальник.
Смолу можна відливати у форму, для забезпечення можливості відділення готового виробу від форми форма змащується жиром (наприклад, технічним вазеліном). Додаючи до смоли порошковий барвник, можна надати виробу будь-якого кольору. Відлите зі смоли виріб можна надалі піддавати механічній обробці різанням і шліфуванню.
Найвідповіднішим матеріалом для виливання об'ємного виробу може бути смола EPOXY-517 з використанням затверджувачів TELALIT-0492 і TELALIT-590.
Це лише найпопулярніші рекомендації, що ґрунтуються на досвіді наших постійних клієнтів. Для кожного конкретного різновиду робіт необхідно виробити свою власну найвідповіднішу технологію, яка вмикатиме в себе найкращі марки смоли та компонентів, їх точні пропорції та особливості технологічного процесу.
Основні | |
---|---|
Вид синтетичної смоли | Епоксидна |
- Ціна: 450 ₴/комплект
- Мінімальне замовлення: 2 комплекти