Смола для біжутерії з затверджувачем.Комплект-480 грам

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 3555504
390 ₴/комплект
Мінімальне замовлення — 2 комплекти
Показати всі оптові ціни- +380 (98) 541-18-20
Смола для біжутерії з затверджувачем.Комплект-480 грам
Смола для біжутерії - це смола з додаванням в базову прозору смолу декількох компонентів, що поліпшують її розлив, підвищують світлостійкість, що знижують в'язкість.Смола і затверджувач ідеально прозорі як окремо до змішування так і готова суміш для заливки у форми
Комплект 300 грам смоли і 180 грам затверджувача, співвідношення 100 гр. до 60 гр. хоч за вагою, хоч за обсягом. Також можна замовити смолу для біжутерії у великих обсягах.
Епоксидна смола біжутерії: що це таке і як її використовують
Сьогодні епоксидна смола біжутерії популярна так само, як і полімерна глина. Вона являє собою рідке речовина, яка після змішування з затверджувачем застигає і утворює собою твердий прозорий матеріал. Як правило, в рукоділлі смола призначається для створення кулонів, браслетів, сережок, брошок та інших прикрас. Мало того, її також застосовують в декоративних цілях, заливаючи поверхню тієї чи іншої речі.
Як роблять прикраси з епоксидної смоли
Для того щоб створити просте колечко або кулон умільці використовують безпосередньо саму епоксидну смолу і затверджувач, форми для заливки або молди, різноманітні декоративні елементи і фурнітури для біжутерії.
Підготовка смоли і її консистенція
Для початку треба правильно замішати смолу. Її наливають у підготовлену ємність (це може бути навіть пластиковий стаканчик) і тонким струменем додають затверджувач в смолу) Компоненти тут же починають повільно і ретельно перемішувати. Поспішати не можна, так як при різких рухах можуть утворюватися повітряні бульбашки, які не дуже вітаються в готових виробах. Якщо вони все-таки з'явилися, то від них можна позбутися, проколів зубочисткою або дмухаючи на них крізь трубочку або за допомогою коректора епоксидних складів.
Змішайте 1 частину смоли і 0,6 частини затверджувача загальною масою не більше 160 грам, відставте на 10-15 хвилин. Коли суміш почне нагріватися, використовуйте її за призначенням. В процесі полімеризації смола виділяє багато тепла, тому не тримайте її довго в тарі або ставте тару в холодну воду з льодом, це збільшить час желатинізації, також це допоможе при змішуванні великих обсягів.
Время желатинизации 50-60 минут, при комнатной температуре отверждение смолы для бижутерии происходит в течение суток. Шлифовать, полировать, сверлить изделия из (любой) смолы рекомендуется после 100% полимеризации, через 6-7 дней.
Но тут сразу хотелось бы добавить, что смола поначалу очень жидкая и лишь со временем начинает загустевать, а потом твердеть. Работать с ней можно на разных стадиях, что зависит от того, что от нее требуется. К примеру, для заливки молдов лучше, чтобы смола была жидкой, тогда поверхность готового изделия будет максимально ровной и гладкой.
А ось для заливки і створення додаткового обсягу якоїсь поверхні, краще використовувати більш густий матеріал, який легко розподіляється по виробу за допомогою палички або тієї ж зубочистки.
Форми для заливки і їх заповнення
Далі необхідно вибрати форму для заливки і всі декоративні елементи, які будуть основою прикраси. При формуванні браслетів або кулонів використовуються висушені квіти і трави, черепашки, листочки, камінчики, скельця та інші дрібні елементи, що дозволяють створювати оригінальні композиції.
Чаще всего формы силиконовые, так как эпоксидная смола к ним не прилипает. Также вполне возможно использовать вместо них полипропиленовые или резиновые емкости. Если же под рукой ничего подобного нет, тогда можно взять любую другую формочку, смазав ее вазелином или растительным маслом.
А когда речь идет о заливке кулона, который не имеет краев, тогда стоит использовать более густую смолу и наносить ее очень аккуратно. Благодаря хорошей вязкости, она создает объемную поверхность и не растекается у края (хотя, этого не избежать, если налить слишком много жидкости).
Время застывания изделия
Смола имеет свойство затвердевать, причем становится настолько прочной, что потом ее довольно-таки сложно разломать. В виду того, что этот материал продает много разных фирм, в магазине есть широкий выбор смол, отличающихся по своим свойствам и характеристикам. Поэтому точное время застывания лучше читать на упаковке, но примерно это могут быть сутки или чуть больше.
Важно: как только смола залита в формы, ее надо тут же чем-то прикрыть (но не герметично!), чтобы на изделие не попала пыль.
Да, и после того, как украшение будет практически готово, его следует внимательно осмотреть на предмет неровных краев и при необходимости провести их шлифовку. Следы от этой процедуры легко скрыть с помощью лака.
Полезные советы
Если вы решили попробовать работать с эпоксидной смолой впервые, знайте, что самое лучшее делать это в хорошо проветренном помещении, где к тому же открыта форточка. Да, для создания бижутерии используется такая смола, которая не имеет резкого запаха, но не надо рисковать своим здоровьем.
Рабочее место следует застилать чем-то вроде полиэтиленовой пленки, поскольку материал к ней приставать не будет, а, следовательно, его можно будет легко убрать.
При попадании смолы на руки, ее надо вытереть сухой салфеткой и тут же промыть их под водой. Вещество довольно агрессивно и с ним шутить не следует.
Интересно, что эпоксидку можно подкрашивать. Однако тут желательно быть крайне осторожными и вводить буквально пару капель красителя в смесь, чтобы не нарушить пропорцию между отвердителем и смолой.
- Ціна: 390 ₴/комплект
- Мінімальне замовлення: 2 комплекти